SEO

Arama motoru optimizasyonu ile mevcut siteniz Google gibi arama motorlarında daha kolay bulunsun, aramalarda üst sıralarda yer alın.
NEDEN SEO?

NEDEN SEO ?

Google da üst sıralarda listelenmek en iyi reklam türüdür. Başarılı bir arama motoru optimizasyonu, internet pazarındaki yerinizi belirler. Fakat sadece bununla kalmaz, genel ticari durumunuz ve sitenizin popülaritesi da bu online dünyada yerini alır.NEDEN SEO'YA İHTİYACIMIZ VAR ?

Zor bir iş olmasına rağmen Google arama motoru optimizasyonunu bu kadar önemli kılan nedir? Mevcut sitenize ziyaretçi gönderme ihtimali dahilindeki kaynakların içinde arama motorlarının, diğer kaynakların toplamından kat kat öneme sahip olduğunu, ziyaretçi trafiğini arttırmadaki payının ne kadar önemli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Yapılan bir araştırma, arama motoru kullanıcılarının %85 oranındaki kısmının ilk sayfada yer alan linkleri tıkladığı geri kalan%90'lık kısmının da sadece ilk üç sayfada yer alan sonuçları inceledikleri ortaya çıkmıştır. İşte bu noktada SEO (Search Engin Optimization) çalışması ücret karşılığı verilen reklamlara nazaran son derece düşük maliyetli bir çalışmadır.SEO DOĞRU YAPILIRSA NE OLUR ?

Arama motorları kriterlerine göre doğru yapılmış etkili bir SEO çalışması online marketing için en önemli noktadır. Büyük arama motorlarında ilk arama sonuçlarının arasında bulunmak sitenizin çok sayıda kullanıcı tarafından ziyaret edilmesini sağlar. İsabetli SEO – Arama motoru optimizasyonu ile Web siteniz arama motorlarında dikkat çekmeyen bir siteden favori bir site haline dönüşür.a
REKLAMÖRNEKLERİ

Reklamlarınız, ilgili arama sonuçlarının yanında ve Google Reklam Ağı'nda yer alan web sitelerinde yayınlanır.Başka bir deyişle,reklamlarınızı,sunduğunuz ürün ve hizmetlere gerçekten ilgi duyan kullanıcılar görüntüler.

1 EKİM HAKKINDA

İletişim

Copyright © 2014 1ekim All rights reserved.Design and developed by 1ekim.com