GoogleAdwords

Google Adwords Reklamlarınızın görüntülenebileceği binlerce web sitesinden ve uygulamadan oluşan dünyada en çok tercih edilen reklam ağıdır.MALİYETLER

Hedef Kitlenizi belirleyin

Yeni teknolojiler ve sayıca artan medya araçları milyonlarca müşteriye tek bir pazarlama stratejisiyle yaklaşmayı imkansız hale getiriyor. Tüketici sadakatini artırmak için ise doğru hedef kitleyi belirlemek ve çok iyi tanımak gerekli . uzmanlarımız müşterilerinizi tanıma, bütçenizi belirleme ve kullanma konusunda sizlere yardımcı olur.Harcadığınız Kadar Ödeyin.

Reklamlarınız için ödediğiniz tutarı belirlemek size kalmıştır. Örneğin 20 TL'lik günlük bütçe ve reklamınıza yönelik her tıklama için maksimum 15 kuruşluk bir maliyet belirleyebilirsiniz.Sonuçlar İçin Ödeme Yapın.

Satın alınmış olan Google AdWords kredilerini dilediğiniz zaman başlatabilir ve daha sonra kullanmak üzere durdurabilirsiniz. Reklamlarınızı görüntülendiğinde değil, sadece reklamlarınız aracılığı ile ziyaretçi kazandığınızda ödeme yaparsınız.
ReklamÖRNEKLERİ

Reklamlarınız, ilgili arama sonuçlarının yanında ve Google Reklam Ağı'nda yer alan web sitelerinde yayınlanır.Başka bir deyişle,reklamlarınızı,sunduğunuz ürün ve hizmetlere gerçekten ilgi duyan kullanıcılar görüntüler.

1 EKİM HAKKINDA

İletişim

Copyright © 2014 1ekim All rights reserved.Design and developed by 1ekim.com