GoogleAdwords

Google Adwords Reklamlarınızın görüntülenebileceği binlerce web sitesinden ve uygulamadan oluşan dünyada en çok tercih edilen reklam ağıdır.NedenGoogle

Google Adwords satışlarınızı arttırmada en etkili yöntemlerden biridir.

Google reklamları, yeni müşteriler arayan, ama bunun için yeterli zamanı ve bütçesi olmayan firmalar için yüksek oranda verim sağlar.İş potansiyeliniz ile birlikte müşteri kazancınız ve kar payınız aynı oranda artacaktır..Geleneksel pazarlama yöntemlerinden daha yüksek ölçülebilirlik sunar.

Google, reklamlarınızın anahtar kelimeler aracılığı ile ne kadar gösterim ve ziyaretçi aldığını bilir ayrıca tüm arama sonuçlarında pek çok kriteri göz önüne alarak kullanıcıların en doğru reklam verenleri bulmasını hedefler ve yaptığınız harcamalarınız kontrol altına alınmasına olanak sağlar.Bütçenizi kontrol altına alın

Google reklamlarının gösterimi ücretsizdir.Günlük olarak ne kadar harcama yapmak istediğiniz ile ilgili limiti siz belirlersiniz, Tıklama Başı Maliyet (TBM) yöntemi ile çalışan sistemde sadece, ürün ya da hizmetinizi arayan kişiler reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız.Esnek reklam seçeneklerini ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilirsiniz.

Google AdWords Reklamlarınızı sektörünüze, ürün ya da hizmetinize uygun olarak özelleştirilebilir işinizle alakalı kullanıcılara internet reklamlarınızı gösterebilirsiniz.Google Reklamlarınız aynı zamanda bir çok Google ürünü ile bağlantılıdır.

Google’ın sayısız web sitesini kapsayan içerik ağı, blogları, , Gmail, YouTube videoları ve mobil uygulamaları sayesinde reklamlarınızı birçok Google ürününe hedefleyebilirsiniz. Bu yüzde sadece arama sonuçlarında değil aynı zamanda neredeyse tüm internete yayılabilir, marka farkındalığı yaratabilirsiniz.Rakiplerinizle rekabet edin.

Hizmetinizle ilgili Google’da birkaç kelime ile arama yapın, karşınıza rakiplerinizin de arama sonuçlarında reklam verdikleri çıkacaktır . İnternet kullanımının bu derece arttığı bir zamanda rekabette arka planda kalmayı göze alıyor musunuz?

REKLAMÖRNEKLERİ

1 EKİM HAKKINDA

İletişim

Copyright © 2014 1ekim All rights reserved.Design and developed by 1ekim.com