FACEBOOKREKLAM

Facebook Reklam, firmalar ve işletmeler için her bütçeye uygun reklam vermeye olanak sağlayan , ürünlerinizin daha kolay dilden dile yayılmasına ve potansiyel müşterilere ulaşmanızı hedefleyen bir reklam türüdür.NEDENFACEBOOK

Türkiye genelinden geniş hedeflemeyle internet kullanıcılarının büyük kısmına ulaşılabilinir

Geniş kapsamlı demografik hedefleme (yer, cinsiyet, yaş, okul, medeni durum gibi)

İlgi alanına göre hedefleme (kullanıcıların ilgi duyduğu alanlar ve beğendikleri sayfalara göre hedefleme yapabilme)

Facebook Türkiye'de en hızlı büyüyen ve en fazla üyesi olan sosyal ağ. En çok Facebook üyesi bulunan ülkeler listesinde 6. sırada yer alan Türkiye'nin 34 milyon kullanıcısı var.

Facebook sadece genç nüfusu değil, internete ve teknolojiye ilgi duyan kariyer sahibi insanları da kendi bünyesinde barındırıyor.

Reklamınızın bir sosyal ağ üstünden yayımlanması firmanızın veya ürünlerinizin daha kolay dilden dile yayılmasına yol açar, bu şekilde reklamınızı 1 kere göstererek birden fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz, sosyal ağlarda yapılan reklamın en büyük avantajı budur.

İnsanların yaşlarına, cinsiyetlerine, bulundukları ülkelere, eğitim durumları, politik görüşleri hatta medeni durumlarına göre reklamınızı görmesini veya görmemesini sağlayabilirsiniz.

Birçok büyük markanın yanı sıra kobilerin de kolayca reklam verebileceği Facebook'ta reklam hizmetimizi kullanın markanızı ve firmanızı istediğiniz özellikteki kitlelere tanıtın!

a
REKLAMÖRNEKLERİ

1 EKİM HAKKINDA

İletişim

Copyright © 2014 1ekim All rights reserved.Design and developed by 1ekim.com